TOP 10 idėjų, kurios padės nustebinti merginą. Juk meilei – progos nereikia!

Ar tikrai moterys yra kur kas didesnės romantikės nei vyrai? Daugeliui taip atrodo. Tačiau ir vyrai gali būti pūkuoti, mieli katinėliai, kurie ne tik neprašyti plauna indus bei susideda kojines į tam skirtą krepšį, tačiau ir dovanoja dovanas savo moterims be jokios progos. Juk meilę reikia švęsti kasdien!

Yra labai daug būdų, kurie gali padėti nustebinti merginą, mylimą moterį. Jeigu pritrūkote idėjų – šis straipsnis – kaip tik Jums. Pateiksime TOP 10 patarimų, kurie be didelių pastangų padės parodyti mylimai moteriai – kokia ji Jums yra svarbi.

1. Romantiška vakarienė
Daugelis moterų sutiktų, kad nėra nieko maloniau, kaip grįžus namo pamatyti, jog Jus pasitiko žvakių liepsna, skanus maistas ir mylimas vyras. Ir tam tikrai nereikia prabangaus restorano, kadangi svarbiausia – dėmesys. Patiekalas gali būti gana paprastas, net ir šaldytos picos iškepimas orkaitėje, tačiau svarbiausia – atmosfera. Žvakės, jauki muzika, galbūt gėlės… Visa tai tikrai atims mylimos moters žadą.

2. Jaukūs rašteliai
Nustebinti mylimą moterį galima ir mini rašteliais, kuriuos dailiosios lyties atstovė gali rasti pačiose netikėčiausiose vietose. Nuo drabužių spintos iki batų, nuo raštelio vonioje ant veidrodžio, kol ji duše, iki mielų žodžių ant popieriaus pietų dėžutėje, kurią atidarius jos veidą tikrai papuoš šypsena. Juk taip gera, kai mylimas žmogus yra laimingas, tiesa?

3. Laiškas iš širdies
Taip, moterys dažnai sentimentaliai reaguoja į meilės laiškus ir daugeliui virpina širdį Čiurlionio rašyti laiškai Sofijai… Mes jums nesiūlome rašyti eilėraščio. Taip, tai sunku. Tačiau meilės laiškas, kuriame dalinatės savo emocijomis, jausmais – visada maloniai nuteikia. Galbūt tam verta palaukti ypatingos progos? Pavyzdžiui, kai moteris planuoja kelionę be Jūsų. Parašykite jai laišką, kad būtų ką skaityti autobuse arba lėktuve.

4. Seksualūs apatiniai – ne tik moterims
Nors daugelis mūsų aptartų idėjų yra labai romaniškos, tačiau siūlome nepamiršti, kad meilė be aistros – nieko verta. Štai todėl nustebinkite mylimą moterį seksualiais drabužiais. Tiesa, pirkite juos ne jai, tačiau sau. Šiuo metu apatinio trikotažo parduotuvėse galima rasti labai daug vyrams skirti apatinukų, kurie, esame tikri, maloniai nudžiugins Jūsų moterį. Jeigu ne seksualine prasme, tai bent jau geros nuotaikos. Reikia nebijoti pasijuokti iš savęs. O juk juoktis kartu – kur kas smagiau, tiesa?

5. Masažo vakaras
Dar vienas malonumas, kuris gali suteikti vakarui daugiau aistros – masažas. Žinoma, tikrai ne kiekvienam pavyksta atlikti neblogą masažą iš pirmo karto. Ir blogiausia, kad moterys dažniausiai bijodamos įžeisti savo vyrus – nieko jiems nesako. O reikėtų. Visgi, kad po masažo moteris nesijaustų tarsi aplaužytais kaulais – siūlome internete peržiūrėti vaizdelius, kuriuose pasakojama apie masažo techniką. Žinoma, pradėkite nuo bazinių pratimų. Bandykite juos įsiminti ir pakartokite ant moters kūno. Rami muzika ir žvakės – malonus priedas.

6. Neplanuota kelionė
Na, neplanuota išvyka tikrai patinka ne tik moterims, tačiau ir vyrams. Tačiau šiuo atveju vyrai turi viską imti į savo rankas ir pilnai suplanuoti kelionę iki mažiausių smulkmenų. Tai nebūtinai turi būti brangi kelionė į užsienį. Puikiai tiks ir smagi savaitgalio kelionė po Lietuvą. Svarbiausia – negrįžti namo, o likti nakvoti viešbutyje, svečių namuose, mini namelyje. Tik tokiu atveju pasijausite ištrūkę iš namų ir tuo pačiu mini atostogos taps vienu smagiausiu gyvenimo įvykiu. Juk taip gera, kai viską suplanuoja ir padaro už tave!

7. Sutvarkykite namus!
Nors šis stebinimo būdas yra labai buitiškas, tačiau dažnai moteriai suteikia kur kas daugiau laimės nei labai didelė puokštė gėlių. Žinoma, pasiteisina tik tokiu atveju, jeigu namus tvarkote retai. Natūralu, kad tuomet nuostaba bus didelė. Galiausiai, moteris Jums bus kur kas dėkingesnė – jeigu namus tvarkysite nuolatos. Galima net sukurti specialių grafiką – kas kokią patalpą ir kada namuose tvarko. Patikėkite, tai jai bus pati geriausia dovana.

8. Mažos romantiškos dovanėlės
Ar tikrai mažos dovanos stiprina draugystę? Tikrai taip. Ir smagiausia – kai tos dovanos yra visiškai netikėtos ir neplanuotos. Tai gali būti ir mažas, tačiau jos pats mėgstamiausias šokoladukas. Tai gali būti ir plaukų gumutė, kurių daugeliui moterų nuolat trūksta. O gal šiltos kojinės, kadangi lauke pasidarė žvarbu. Galiausiai, tai gali būti ir miela užrašų knygutė, kurioje turi būti pasižymimi pasimatymai su Jumis. Visa tai – smulkmenos, tačiau patikėkite – jos tikrai paglostys jos širdį.

9. Kalbėkite apie savo jausmus
Nors dažniausiai teigiama, kad moterys yra kur kas sentimentalesnės nei vyrai, tačiau ir pastarieji yra jautrūs. Tik dažniausiai jie nėra linkę kalbėti apie savo jausmus, kadangi paprasčiausiai nenori atrodyti pažeidžiami. Tačiau kartais taip daryti reikia. Tokiu atveju moterys jaučiasi kur kas artimesnės savo vyrams. Galite papasakoti apie neramius gyvenimo įvykius, taip pat – vaikystės patirtis. Visa tai padės panaikinti barjerus ir labiau atsipalaiduoti vienam greta kito.

10. Palepinkite ją drabužiais
Galiausiai, moterys dažniausiai mėgsta atrodyti puikiai, tačiau ne visada galimybės tai leidžia. Jeigu puikiai žinote savo merginos drabužių dydį – siūlome ją nustebinti gražiu megztuku. Kai kurie vyrai savo moterims perka seksualius apatinukus. Irgi neblogai, tačiau kartais jos jaučiasi, kad taip iš jų yra reikalaujama nuolat juos dėvėti. Tuo tarpu paprastas, kasdieninis drabužis – kur kas geresnis pasirinkimas. Juk kiekvieną kartą ji vilkėdama moteris atsimins, kad jis – mylimo vyro dovana.