Apie

Labas, aš Kristina. Gal pradėkim gyventi sveikiau jau dabar?

Ar pastebėjai, kaip kalbant apie sveikatingumą, kalba pasisuka apie ligas?
Nenoriu sirgti. Tačiau esu paprastas žmogus, tad galiu ir nepabėgti nuo ligų siaubūnių. Tačiau stengiuosi. Prieš metus, sutinkant 2015-uosius, Naujųjų metų proga užsibrėžiau tikslą pakeisti savo gyvenimą, tapti sveikesnė, sąmoningesnė ir lieknesnė. Bei labai gera šeimininkė savo būsimam vyrui. Ir kol kas man sekėsi. Ne visada, tačiau mažais žingsneliais judėjau pirmyn.

Šių metų pradžioje nusprendžiau, jog išmokau tiek, kad jau turiu kuo pasidalinti su kitais. Ir toliau tęsti savo gyvenimo žygį su naujais iššūkiais ir pasiekimais, kuriais dalinsiuosi ir su tavimi, mielas skaitytojau.

Aš Kristina. Iš didmiesčio, bet ne sostinės, iš didelės šeimos, bet oficialiai dar be savo pačios šeimynėlės. Man trisdešimt, bet esu jauna širdyje. Esu susižadėjusi, bet tikiuosi, Jis nepradės kalbėti apie vestuvių datą, kol dar neatsikratysiu 15 kg, kad įtilpčiau į išsvajotą graikiško stiliaus vestuvinę suknelę.

Mano gyvenime daug juokingų patirčių. Esu išbandžiusi visas įmanomas dietas, galiu surašyti 1001 priežastį, kodėl grikių dieta neveikia, taip ir nesupratau, kodėl nesutaupiau milijono, nors jau 10 metų nerūkau, galėdavau perskaityti 10 straipsnių apie alkoholio žalą ir linksėti galva ir gurkšnodama vyną, esu pora kart susilaužiusi koją ir žinau kaip šokti su ramentais, esu slaugiusi senelius ir žinau sauskelnių apmovimo gudrybes. Ir iš kiekvienos patirties pasiimu tai kas geriausia, pasimokau iš savo klaidų ir gerai įsimenu tai ką padariau gerai.

Mėgstu skaityti, rašyti, gaminti maistą, sportuoti, gilintis į sveikos mitybos principus. Šiuo metu tai yra ir gyvenimo dalis, ir hobis, ir pamokos. Ir tai dėl ko keičiasi mano gyvenimas. Štai tuo ir ketinu dalintis. Tikiuosi bus naudinga. Labai tikiuosi.